• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ВИХОВУЄМО ПАТРІОТА УКРАЇНИ

Меморіальна дошка

У НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району Херсонськоъї області урочиста лінійка - реквієм, присвячена відкриттю меморіальної дошки учневі нашої школи, загиблому учаснику АТО Дмитру Жаруку у НВК Асканія-Нова-гімназія. Наш земляк, учень нашої школи, вольовий і впевнений у своїх силах красень-юнак Дмитро Жарук не пошкодував свого життя за волю і славу України. Він навіки залишиться у пам’яті молодого покоління асканійців.

З роками діти виростають і стають юнаками та юнками, а школа їх проводжає та чекає випускників на теплі зустрічі. Сьогодні один з випускників повертається до своєї рідної школи меморіальною дошкою…

Але допоки ми живі – житиме пам'ять про наших героїв. Дмитро з меморіальної дошки щодня зустрічатиме та проводжатиме поглядом учнів та нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Учні нашої школи мали можливість побувати в гостях у солдатів.

666

Свято Першого Дзвоника (були присутні солдати радіолінейної станції)


аа


ЖарукД

Лінійка пам'яті вшанування загиблого старшого лейтинанта податкової служби Жарука Дмитра.

Дмитро


На базі нашої школи проводяться такі виховні заходи на патріотичну тематику

ііііЯрмарка до Дня Святого Миколая.

Шануймо традиції українського народу.


Цього року заходи з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом пройшло під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

д

/Files/images/222.jpg

джж

21

Кiлькiсть переглядiв: 757

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.