• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші традиції

ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР "СОНЕЧКО"

1

Чи може здивувати дітей? Що може запропонувати дитинімаленьке селище де відсутні кінотеатри, комп'ютерні клуби та школи з поглибленим вивченням того чи іншого предмета. Чим цікавляться сучасні діти? Яку доріжку вони вибирають, і якими людьми намагаються себе оточити? Хто впливає на них і кого вони ставлять собі за приклад? У кращому випадку тренера спортивних секцій та студій, в гіршому двір, друзі, ... телебачення
А як бути з відпочинком? Чи можливо зробити так, щоб дитина відчула себе в своїй тарілці вибравшись в оздоровчий табір, на свіже повітря, де дотримується режим дня і замість батьків контроль здійснюють вихователі? Чи не стане йому тут нудно? Чи не захочеться йому додому? У дитячому пришкільному оздоровчому таборі з денним перебуванням «Сонечко» це питання навіть не піднімається. Вирішенням питання займається директор табору Тетяна Анатоліївна Стасюк , організатор дитячого дозвілля Оксана Олексіївна Козачок та її вірні помічники Анна Сергіївна , Світлана Афанасіївна, Ілля Федорович та Анна ….. Вони готують свята, конкурси, працюють над сценаріями та проводять розважальні заходи .
Наш табір базується у НВК Асканія-Нова-гімназія і знаходиться у мальовничій зоні всесвітньо відомого заповідника Асканія-Нова. У безмежних степах, серед чудового співу птахів і дитячого сміху кипить маленьке життя. Тут немає місця комп'ютерним іграм і телевізору. Тут немає різниці, які оцінки у тебе в щоденнику. І тут зовсім, зовсім-зовсім не існує поняття «нудьга».
Дитина потрапляючи в «Сонечко» відкриває для себе новий світ. Коло друзів, команда, колектив тут не порожні слова. Тут не зраджують, не принижують і не залишають непоміченим. Навіть якщо вдома або в класі щось не заладилося, навіть якщо не склалося ще за свої 8 - 10 років знайти справжніх відданих друзів, тут все обов'язково вийде. Унікальна атмосфера табору дозволяє кожній дитині розкритися в своєму кращому світлі, проявити свої таланти, випробувати свою сміливість, азарт, терпіння. Будь то спортивні змагання, творчі конкурси або просто командні ігри. Велика кількість розважальних майданчиків, створених спеціально виходячи з інтересів сучасних дітей, сприяють цьому як не можна краще. Туристичні стежки пробуджують спрагу пригод. Спортивні змагання, частіше штучно, ніж за суворими правилами, розвивають фізичну витримку. І звичайно концерти, театральні постановки і танцювальні марафони в яких із задоволенням беруть участь всі і кожен. У це складно повірити, це можна тільки пережити.
Кожен педагог табору - неповторна і незабутня особистість. Пропрацювавши не один рік з дітьми , вони змогли знайти свій індивідуальний підхід до дітей, встановили традиції загону, церемонії посвячення, та й просто знайшли себе.

2223

Кожен загін насичений власним неповторним духом гармонії, дружби і креативності. Здорова конкуренція між загонами підігріває спрагу перемоги. На території немає ларьків з чіпсами і газованою водою. Зате є відмінна їдальня з дуже смачним домашнім харчуванням. Так що за фруктами, здоровими солодощами і молочними продуктами також нудьгувати не доводиться.
Так що ж ще потрібно дитині? Хіба це не гідна альтернатива двору і не логічне продовження гурткам і секціях, якщо їм вже пощастило бути в житті особистості, що розвивається? Ми отримуємо чарівний коктейль дитинства, приправлений розумінням інтересів сучасних дітей .
ДПТ «Сонечко» розташований в Херсонській області, Чаплинському районі в смт Асканія-Нова.
З 30.05 до 14.06.2016 року в приміщенні НВК Асканія-Нова-гімназія працює пришкільний табір з денним перебуванням «Сонечко». В ньому відпочиває 59 учнів 1-4 класів. Кожен день перебування в таборі був тематичним:

1 – й день День знайомств (30.05.)

2– й день День розваг (31.05.)

3 – й день День Захисту дитини (01.06.)

4 - й день День спорту (02.06.)

5 – й день День природи (03.06.)

6 – й день День захисту тварин (04.06.)

7 – й день «День музики» (06.06.)

8 – й день «День рідного краю» (07.06.)

9 – й день «День джентльменів » (08.06.)

10 – й день «День маленької Попелюшки» (09.06.)

11 – й день «День«Україна – мій дім» (10.06.)

12-й день «День гумору » (11.06.)

13-й день «День дитячої творчості» (13.06.)

14 – й день Таборе, до побачення! » (14.06.)

Загони «Світлячки», «Дружба» та «Усмішка» кожного дня приймали активну участь у різноманітних заходах.

2

В 1 – й день «День знайомств» (30.05.),дітей розподілили по загонам. Ознайомили з режимом дня в таборі. Правилами інструктаж з техніки безпеки. На зборах загонів діти обрали назви загонів і девізи,пісні свого загону, обрали командирів та актив загонів). Вихователі загонів разом з організатором табору Оксаною Олексіївною Козачок провели конкурс емблем загонів, а також готувались до відкриття табору.

3

2– й день. «День розваг» (відкриття табору) (31.05.). Гасло дня «Всі в загонах позбирались, щось цікавого дізнались». Пройшла святкова лінійка, гра за станціями «Місто цікавих розваг» ,розважальна програма «Танцюють всі!».

54

В таборі були організовані заняття за інтересами: виготовлення аплікацій, ліплення з пластиліну, малювання тощо. Цікаво проводилися заняття гуртків :аплікація, орігамі, ПТМ, бісер, паперопластика, малювання, різьблення по дереву, «Повітряний змій», вихователі:Портнова М.М ., Бондарчук В.О., Гаврилова О.О.. Всі роботи дітей демонструвалися на виставках дитячої творчості.

6

Проводилися різні спортивні змагання за участю наших спортивних гуру Галини Володимирівни Столбуненко та Володимира Васильовича: «Веселі старти», «Веселі естафети», «Нумо хлопці» тощо

7

у таборі проводилось дворазове харчування. Воно було різноманітне і смачне

8

Подорож до книгарні селища, 04.06,познайомила дітей нашого табору з світом цікавих книг , працівники книгарні Ірина Анатоліївна Огороднікова та Тетяна Павлівна Острянська провили цікаву подорож «Сторінками цікавих книг»

10

8 – й день . «День рідного краю» (07.06.). « Конкурс знавців історії рідного краю» та «Конкурс малюнків "Моя Асканія"» провели Людмила Леонідівна Ташкевич та Наталія Григорівна в шкільному музеї

11

«Подорожуємо прислів’ями та приказками» (08.06), мандрівка полицями шкільної бібліотеки.
Екскурсія до бібліотеки заповідника «Асканія-Нова» ( знайомство з матеріалами про Асканію-Нова).Бесіда «Екологічне виховання- забезпечення екологічного майбутнього».

12

11 червня. «День гумору» .Конкурс, ігри та веселий сміх. Цей день подарував для всіх! Світлана Афанасіївна провела з дітьми ігри і конкурси .
Гра "Пантоміма"проведена з метою психологічного розвантаження дітей , прийняття позиції іншого ними , зменшення рівня тривожності, страхів і комплексів, розвитку емоційної сфери.
Хіба ж можна залишитися байдужими до виконання гуморесок і анекдотів конкурсу «Розсміши коміка».Маленьким мешканцям країни Сонця
сподобалась гра «Зламаний телефон» та «Впізнай героя».

13

Цей день пройшов з усмішками дітей та дорослих. Всі залишились задоволеними, бо всім відомо,сміх подовжує життя.
14 червня відбулося закриття табірної зміни. Діти активно готувалися до підсумкової лінійки. В цей день кожен створив малюнок « Що мені найбільше запам’яталося»». Діти готували концерт: пісні, вірші, танці. На лінійці кожен із вихованців отримав грамоту та солодощі за активну участь в житті табору. Крім того кожен отримав пам’ятне фото, на якому висвітлено його участь в заходах.

До побачення, друзі! До зустрічі у вересні!

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники

показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

В жовтні 2001 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".

Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.

На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 1463

Коментарi

 • Manuelrup

  2017-09-26 12:22:38

  301 Moved Permanently [url=https://www.viagrapascherfr.com/]Click here!..[/url]...

 • Mathilde

  2013-08-15 02:19:58

  Shoot, so that's that one supepsos....

 • Graziella

  2013-08-13 13:54:53

  You're the grtaeest! JMHO...

 • Alexiitha

  2013-08-06 12:19:22

  Frankly I think that's abuoestlly good stuff....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.